Hotel Artus, Twoje miejsce...

Wakacje w Karpaczu

Chcą Państwo wyjechać na wypoczynek w góry? Wakacje w Karpaczu spędzone w naszym hotelu z pewnością okażą się świetnym pomysłem i dostarczą wielu niezapomnianych wspomnień.
Hotel Artus usytuowany jest w malowniczych okolicznościach przyrody w Karkonoszach i stanowi świetną bazę wypadową oraz przestrzeń do złapania chwili oddechu pomiędzy górskimi wędrówkami, jakie będą Państwo mogli odbywać nieopodal. Proponowane wakacje w Karpaczu to z naszej strony nie tylko noclegi w ekskluzywnie urządzonych pokojach, ale także SPA, restauracja z wyśmienitym menu, Centrum Zdrowia z kriokomorą oraz siłownią, a także sale zabaw dla dzieci i zewnnętrzyny plac zabaw.. Pogracie tez u nas w bilard czy squasha, a ponadto będziecie mogli skorzystać z estetycznie zaprojektowanej kręgielni czy basenu z dużą zjeżdżalnią, która dostarczy wiele frajdy zarówno dzieciom, jak i dorosłym. Dodatkową atrakcją turystyczną jest znajdujący się nieopodal Karkonoski Park Narodowy. Zabierzcie rodzinę oraz przyjaciół i odwiedźcie nas!

Rodzinne Lato 2017

Wakacje to czas wycieczek, przygód i rozrywki. Serdecznie zapraszamy do spędzenia wakacji w Karpaczu, urokliwym miasteczku pod Śnieżką, w którym znajdziesz mnóstwo atrakcji dla całej rodziny.
Polecamy specjalną ofertę "Rodzinne Lato" - w cenie wycieczka do Drezna lub Szwajcarii Saksońskiej. Więcej

Wakacje dla zdrowia i urody 2017

Lato to czas relaksu i wypoczynku.
Skorzystaj z naszej specjalnej oferty letniej "Wakacje dla zdrowia i urody". Więcej

Romantyczny weekend

Zaproś swoją drugą połowę na weekend w górach i spędź romantyczne chwile we dwoje.
Więcej

WEEKEND W GÓRACH

Jeśli szukasz ciekawej oferty na weekend w górach, to zapraszamy do naszego hotelu. Przygotowaliśmy propozycje zarówno na aktywny wypoczynek, jak też relaksujący pobyt w SPA.
Oto niektóre z nich:

Weekend dla Zdrowia
Weekend w SPA
Stop Cellulit

wyroznione-HolidayCheck-Award
tripadvisor facebook google-plus blog
newsletter