Hotel Artus, Twoje miejsce...

TERAPIA MANUALNA

Terapia manulna to metoda leczenia dysfunkcji ruchowych stawów obwodowych i kręgosłupa. Podczas terapii za pomocą specjalnych technik ręcznych przywraca się ruchomość stawów (odblokowanie stawów), likwiduje ból pochodzenia nerwowego i mięśniowego, co prowadzi do ustąpienia stanów zapalnych.

Stosujemy następujące metody terapii manualnych: Mulligana, Yumeiho, Redcord, MTT - Medyczny Trening Terapeutyczny.

POLECAMY PAKIET POBYTOWY Z DIAGNOSTYKĄ STRD I TERAPIĄ MANUALNĄ - ODZYSKAJ SWOJĄ WITALNOŚĆ

Terapia Yumeiho

Głównym celem terapii YUMEIHO® jest skorygowanie położenia kości miednicy, prawidłowe uruchomienie stawów kręgosłupa oraz stawów obwodowych dzięki czemu przywracane jest prawidłowe położenie środka ciężkości masy całego ciała. Utrzymanie środka ciężkości ciała w prawidłowym miejscu jest kluczowe w terapii YUMEIHO®

YUMEIHO®  to system terapeutyczny składający się z pewnej ilości zabiegów (w zależności od schorzenia), w którym terapeuta wykorzystuje podczas jego trwania 120 różnych technik. Przede wszystkim są to: masaż ugniatająco-uciskowy tkanki głębokiej oraz mobilizacja stawów (japoński SEITAI, odpowiednik amerykańskiej chiropraktyki lub osteopatii). Terapia przeprowadzana jest w oryginalny i bezbolesny sposób.

YUMEIHO® jest bardzo efektywną terapią  następujących schorzeniach: bóle kręgosłupa, bóle pleców, bóle stawów, dyskopatie, kręgozmyki, skoliozy, migreny, bóle mięśni, różnica w długości kończyn dolnych, bóle menstruacyjne, asymetrie układu kostnego i mięśniowego, wady postawy.

Certyfikowanym terapeutą, który wykonuje w naszym Centrum Zdrowia zabiegi metodą Yumeiho jest Przemysław Zieliński.

wyroznione-HolidayCheck-Award
tripadvisor facebook google-plus blog
newsletter