Hotel Artus, Twoje miejsce...

 

STRD

"POZNAJ SIEBIE” – ocena stanu psycho-energetycznego organizmu” na podstawie diagnostyki kręgosłupa. 

Skaningowa diagnostyka termoregulacyjna, w skrócie nazywana STRD, to całościowa, innowacyjna i bezinwazyjna metoda służąca ocenie stanu psycho-energetycznego badanego organizmu. Ta forma diagnostyki łączy w sobie wiedzę medycyny wschodu  z nowoczesną medycyną zachodu, umożliwiając zdiagnozowanie zaburzeń fizycznych i psychicznych w organiźmie na bardzo wczesnym etapie zmian, które lekceważone, moga rozwinąć się w przyszłości w pełnoobjawową dolegliwość.
Za pomocą STRD oceniamy: stan naszego kręgosłupa, stopień oddziaływania stresu na organizm, ocenę metabolizmu, w tym zapotrzebowanie na poszczególne substancje odżywcze, blokady energetyczne wpływające negatywnie na wybrane obszary naszego ciała.
Badanie wykonywane jest za pomocą Termoscanera. Przy pomocy pomiaru  zmiany pola cieplnego człowieka w zakresie podczerwieni możemy przyjrzeć się regulacji temperatury kolejnych stref ciała organizmu, co obrazuje nam stan energetyczny badanego oraz pomaga zobaczyć zaburzenia natury emocjonalnej i psychologicznej.
Na podstawie uzyskanych danych analizujemy całościowy i obiektywny stan energetyczny organizmu, co pozwala nam ocenić stan fizyczny i emocjonalny. Dzięki wiedzy uzyskanej z badania STRD jesteśmy w stanie dobrać odpowiednie zabiegi terapeutyczne, ćwiczenia fizyczne jak również dobrać optymalne zalecenia dietetyczne (witaminy, zioła, produkty), kontrolując na bieżąco proces terapii.
POLECAMY PAKIET POBYTOWY Z DIAGNOSTYKĄ STRD I TERAPIĄ MANUALNĄ - ODZYSKAJ SWOJĄ WITALNOŚĆ

Zalety stosowania STRD

Diagnostyka STRD jest wykonywana na kręgosłupie, który określany jest "drzewem życia". Zdrowy kręgosłup pozwala na prawidłowe funkcjonowanie układu nerwowego, a co za tym idzie umożliwia pełnowartościowe życie.  Zdecydowana większość dolegliwości kręgosłupa nie jest wywołana uszkodzeniem mechanicznym lecz przewlekłym stresem na różnych poziomach funkcjonowania człowieka – mentalnym, emocjonalnym lub fizycznym. Dlatego przyczyny pojawiających się objawów należy szukać nie tylko w miejscu ich występowania. Diagnostyka STRD pozwala szybko ustalić prawdziwą przyczynę dolegliwości. Poznając swój kręgosłup możesz lepiej zrozumieć siebie.  

Zalety badania:

  • szybkie i jednoznaczne określenie blokad energetycznych
  • ocena tempa powrotu do równowagi energetycznej;
  • szybka ocena skuteczności zabiegów relaksacyjnych, suplementacji oraz diety ułatwiająca ich prawidłowy dobór
  • określenie wpływu aspektu psychosomatycznego na przebieg procesu rehabilitacji
  • określenie typu psychoemocjonalnego i jego wpływ na proces rehabilitacji
  • szybkość pomiaru i możliwość wielokrotnego skanowania;
wyroznione-HolidayCheck-Award
tripadvisor facebook google-plus blog
newsletter