Hotel Artus, Twoje miejsce...

artus2 - Pokój 2-osobowy mały Pokój 2-osobowy mały zobacz szczegóły | Galeria Cena od
320 zł
Rezerwacja

Małe pokoje 2-osobowe wyposażone są w łazienki z prysznicami lub wanną, telewizor, czajnik i dostęp do Internetu. Pokoje te znajdują się w zabytkowej części obiektu, a ich powierzchnia nie przekracza 12 m2. W pokoju znajdują się jedno łóżko 140 cm. W cenie noclegu: śniadanie w formie stołu szwedzkiego, obiadokolacja (przy pobycie min. 2 noclegi),zestaw powitalny - kawa, herbata, woda mineralna, dozorowany parking, opłata klimatyczna, podatek VAT, sala fitness.

artus2 - Studio małe Studio małe zobacz szczegóły | Galeria Cena od
400 zł
Rezerwacja

Studio małe składa się z sypialni i pokoju dziennego oraz łazienki z prysznicem. Znajduje się w zabytkowej części obiektu. Powierzchnia obu pokoi łącznie ok.22m2. W pokoju dziennym znajduje się rozkładana sofa ( 140 cm po rozłożeniu) , w sypialni dwa osobne łóżka - 90 cm. Wyposażone jest w telewizor, czajnik i dostęp do Internetu. W cenie noclegu: śniadanie w formie stołu szwedzkiego, obiadokolacja (przy pobycie min. 2 noclegi), zestaw powitalny - kawa, herbata, woda mineralna, dozorowany parking, opłata klimatyczna, podatek VAT, sala fitness.

artus2 - Pokój 2-osobowy standardowy Pokój 2-osobowy standardowy zobacz szczegóły | Galeria Cena od
360 zł
Rezerwacja

Pokoje dwuosobowe standardowe to pokoje zarówno w nowej części Hotelu , jak również w części zabytkowej. Mogą to być pokoje o pow. ok 20m2 bez balkonu , z ładną dużą łazienką i szerokimi osobnymi łóżkami (110 cm) , lub mniejsze ok. 17 m2 z łóżkiem małżeńskim i balkonem (wybrane pokoje). W cenie noclegu: śniadanie w formie stołu szwedzkiego, obiadokolacja (przy pobycie min. 2 noclegi), zestaw powitalny - kawa, herbata, woda mineralna, dozorowany parking, opłata klimatyczna, podatek VAT, sala fitness.

artus2 - Pokój 2-os. Deluxe Pokój 2-os. Deluxe zobacz szczegóły | Galeria Cena od
380 zł
Rezerwacja

Pokoje dwuosobowe de lux to pokoje usytuowane w nowej części obiektu. Wszystkie mają dużą powierzchnię ok.20-26m2, duże łazienki z kabinami i bidetami oraz balkony.W pokojach tych znajdują się dwa osobne łóżka po 110 cm lub łoże małżeńskie. W cenie noclegu: śniadanie w formie stołu szwedzkiego, obiadokolacja (przy pobycie min. 2 noclegi),zestaw powitalny - kawa, herbata, woda mineralna, dozorowany parking, opłata klimatyczna, podatek VAT, sala fitness.

artus2 - Pokój 2 os. typu Superior Pokój 2 os. typu Superior zobacz szczegóły | Galeria Cena od
410 zł
Rezerwacja

Pokój superior to pokój o podwyższonym standardzie - duża powierzchnia pokoju, łoże małżeńskie szer. 180 cm oraz aneks wypoczynkowy. Telewizor LCD 32 cali. W łazience znajduje się wanna. W cenie noclegu: śniadanie w formie stołu szwedzkiego, obiadokolacja (przy pobycie min. 2 noclegi),zestaw powitalny - kawa, herbata, woda mineralna,2 płaszcze kąpielowe, dozorowany parking, opłata klimatyczna, podatek VAT, sala fitness.

artus2 - Studio Rodzinne Studio Rodzinne zobacz szczegóły | Galeria Cena od
440 zł
Rezerwacja

W Hotelu*** Artus znajduje się sześć pokoi studio rodzinne – cztery jednopoziomowe z sypialnią i pokojem dziennym, dwa dwupoziomowe z sypialnią i łazienką na górze i rozkładana sofą na dole. Wszystkie wyposażone są w łazienkę z prysznicem lub wanną, telewizor, czajnik oraz dostęp do internetu. W cenie noclegu: śniadanie w formie stołu szwedzkiego, obiadokolacja (przy pobycie min. 2 noclegi),zestaw powitalny - kawa, herbata, woda mineralna, dozorowany parking, opłata klimatyczna, podatek VAT, sala fitness.

artus2 - Studio Rodzinne Deluxe Studio Rodzinne Deluxe zobacz szczegóły | Galeria Cena od
480 zł
Rezerwacja

Studio Rodzinne deluxe to studia dwupoziomowe - na dole pokój dzienny, na górze mansardowa sypialnia z aneksem wypoczynkowym i pięknym widokiem na Śnieżkę. Ogólny metraż tych pokoi ok. 60 m2. W pokojach w łazience jest wanna lub kabina prysznicowa. Dodatkowo w jednym znajduje się druga łazienka na dole, a w drugim studio na górze są dwie osobne zamykane sypialnie. W każdy pokoju jest zestaw do prasowania: żelazko i deska. W cenie noclegu: śniadanie w formie stołu szwedzkiego, obiadokolacja (przy pobycie min. 2 noclegi),zestaw powitalny - kawa, herbata, woda mineralna, 2 płaszcze kąpielowe,dozorowany parking, opłata klimatyczna, podatek VAT, sala fitness.

artus2 - Studio małe z balkonem Studio małe z balkonem zobacz szczegóły | Galeria Cena od
440 zł
Rezerwacja

Studio z balkonem to pokoje znajdujące się w nowej części Hotelu.Są to jednopoziomowe studia składające się z pokoju dziennego z rozkładaną sofą oraz sypialni z łóżkiem małżeńskim ( 160 cm). W pokoju znajduje się balkon z widokiem na Śnieżkę oraz łazienka z kabiną prysznicową. W cenie noclegu: śniadanie w formie stołu szwedzkiego, obiadokolacja (przy pobycie min. 2 noclegi), zestaw powitalny - kawa, herbata, woda mineralna, dozorowany parking, opłata klimatyczna, podatek VAT, sala fitness.

artus2 - Pokój dwuosobowy typu Superior VIP Pokój dwuosobowy typu Superior VIP zobacz szczegóły | Galeria Cena od
490 zł
Rezerwacja

Superior VIP to wyjątkowy pokój w Hotelu.Wyróżnia go bardzo duża powierzchnia pokoju- 32 m2. Szerokie łóżko 180cm, aneks wypoczynkowy, duży telewizor 37 cali oraz łazienka z jacuzzi dla dwóch osób. Wszystkie te elementy sprawią, że wypoczynek w tym pokoju będzie prawdziwą przyjemnością. Pokój mieści się w nowo wybudowanej części Hotelu. W cenie noclegu: śniadanie w formie stołu szwedzkiego, obiadokolacja (przy pobycie min. 2 noclegi),zestaw powitalny - kawa, herbata, woda mineralna, 2 płaszcze kąpielowe,dozorowany parking, opłata klimatyczna, podatek VAT, sala fitness.

artus2 - Studio Rodzinne Superior Studio Rodzinne Superior zobacz szczegóły | Galeria Cena od
540 zł
Rezerwacja

Studio Rodzinne Superior to bardzo duże komfortowe studio rodzinne z balkonem. Jedno studio składa się z pokoju dziennego i dwóch sypialni na górnym poziomie, dwóch balkonów, dwóch łazienek. Metraż ok. 90 m2 Drugie studio znajduje się na jednym poziomie i składa się z bardzo dużego przestronnego pokoju dziennego, sypialni z trzema łóżkami i łazienki.Metraż ok. 70 m2 Oba studia maja balkony z widokiem na Śnieżkę i masyw Karkonoszy. W cenie noclegu: śniadanie w formie stołu szwedzkiego, obiadokolacja (przy pobycie min. 2 noclegi),zestaw powitalny - kawa, herbata, woda mineralna, 2 płaszcze kąpielowe,dozorowany parking, opłata klimatyczna, podatek VAT, sala fitness.
wyroznione-HolidayCheck-Award
tripadvisor facebook google-plus blog
newsletter