Woda w naszych basenach jest dezynfekowana za pomocą soli, co jest szczególnie ważne dla dzieci.

• sauna infrared
  • sauna fińska
  • taras z leżakami i widokiem na Snieżkę

SIŁOWNIA / SALA FITNESS

Hotelowa siłownia jest otwarta codziennie w godz. 8.00 - 20.00. Korzystanie dla Gości hotelowych jest bezpłatne. Siłownia wyposażona jest w profesjonalny sprzęt firmy LifeFitness:

SQUASH

W naszym hotelu powstał kort do squasha z myślą o aktywnym wypoczynku naszych Gości.

Squash - dyscyplina sportowa wywodząca się od tenisa - to sport dla wszystkich, a zasady obowiązujące w tym sporcie są proste i przystępne dla każdego.
Zasady gry:
Squash polega na odbijaniu piłki o ścianę w wyznaczonym polu ograniczonym liniami. Linia nie liczy się do pola i traktowana jest jako aut.
Gra rozpoczyna się serwisem, a pierwszego serwującego losuje się przez obrót rakiety. Serwujący podaje piłkę aż do momentu, kiedy przegra wymianę. Wtedy serwis przejmuje jego przeciwnik. Gra w każdym secie toczy się do 11 punktów, a punkty zdobywa się w każdej wymianie. Przy stanie 10:10 aby wygrać set, jeden z zawodników musi zdobyć dwupunktową przewagę. Mecz toczy się do 3 wygranych setów.

Serdecznie zapraszamy od poniedziałku do soboty w godz. 8.00 - 20.00

KLUB NOCNY Z KRĘGIELNIĄ

Klub nocny  został zaprojektowany dla najbardziej wymagających fanów dobrej rozrywki i muzyki. Nowoczesny design i magia świateł stwarza niepowtarzalną atmosferę tego miejsca.
Dla naszych Gości przygotowaliśmy 4 torową kręgielnię, przestronny i dobrze wyposażony salon gier oraz bilard, a na miłośników ważnych wydarzeń sportowych czekają wygodne loże oraz obraz TV w jakości HD.

Klub nocny jest otwarty codziennie od godz. 16.00.
Kręgielnia jest otwarta codziennie od godz. 16:00 do 22:00.
Rezerwacja - tel. 75 712 20 61.

PIŁKA HALOWA CUBEBALL

Zapraszamy do aktywnego spędzenia czasu na boisko do piłki halowej - cubeball i do koszykówki.

Boisko znajduje się w Centrum Zdrowia i jest otwarte codziennie od godz. 8.00 do 20.00.

Rezerwacja - tel. 500 558 768

SALA BILARDOWA

Kameralna sala bilardowa  otwarta jest codziennie przez całą dobę.

Korzystanie z sali jest bezpłatne.

SALA KLUBOWA

Sala klubowa połączona z salą zabwa dla dzieci jest bardzo przytulnym miejscem w naszym hotelu zarówno dla rodzin z dziećmi, jak też dla grupy znajomych.

Sala wyposażona jest w telewizor i dostęp do internetu WiFi.