Hotel Artus, Twoje miejsce...


 

 


BERGA
jest najprężniej działającą firmą na terenie Karpacza, Szklarskiej Poręby i okolic specjalizującą się w organizowaniu IMPREZ INTEGRACYJNYCH, IMPREZ MOTYWACYJNYCH i EVENTÓW dla firm. Mamy najlepszą ofertę w regionie i najciekawsze scenariusze imprez. BERGA została założona przez Ratowników GRUPY KARKONOSKIEJ GOPR. Jesteśmy dla ludzi, dla których praca zespołowa jest nierozerwalnym elementem codziennego życia, dla których integracja i motywacja zespołu decyduje o sukcesie, zwycięstwie i powodzeniu. 


Zespół Serwisu składa się z programistów, grafików oraz handlowców, którzy dbają o to, aby spełniał oczekiwania korzystających z niego osób. Marzeniem całego zespołu redagującego jest stworzenie profesjonalnego i efektywnego narzędzia dla turystów, biznesmenów i innych osób potrzebujących aktualnej i rzetelnej informacji o bazie hotelowej w Polsce.

 


 

 

 Family Tennis Camp
to pięknie położony całoroczny ośrodek tenisowy, który oferuje połączenie aktywnego wypoczynku z relaksem w przyjaznej atmosferze. Dysponujemy pięcioma kortami o nawierzchni ceglanej, z których trzy w sezonie jesienno-zimowym znajdują się w ogrzewanej hali pneumatycznej.


 


 

Portal narciarz.pl. jest pierwszym i najstarszym w Polsce. Miliony internautów zainteresowanych usługami turystycznymi odwiedza boksy reklamowe. Jest to wynik połączenia trzech dominujących portali turystycznych w jedną Polską Sieć Portali Turystycznych. 

 

 

 

 


Fundacja Rozwoju Regionalnego prowadzi działania mające na celu rozwój turystyki, świadomości regionalnej i kształtowanie historycznego ducha w polskim społeczeństwie.

wyroznione-HolidayCheck-Award
tripadvisor facebook google-plus blog
newsletter